SELANİK - KAVALA TURU "CAPSIS HOTEL 4*"

SELANİK

13.04.2018 - 15.04.2018

99.00 €

1.   GÜN CUMA AKŞAMI: İstanbul – Keşan – Selanik
22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı, 23:30 Mecidiyeköy-Migros önünden hareketle, Silivri- Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Gümülcine - İskeçe karayolu takip edilerek Selanik’e varış. Yaklaşık yolculuk süresi normal hava şartları ve sınır geçiş süreleri dahilinde on saattir.

2.   GÜN CUMARTESİ: Selanik
Sabah saatlerinde Selanik’e varış ve panaromik şehir turu ; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Selanik’in en büyük kilisesi olan Ayios Dimitrios Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey Camii, Aristotelous ve Eleftherios meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz için rehberimizin önerisinde yemekli-müzikli taverna gecesi yapılabilir.

3.   GÜN PAZAR: Selanik - Kavala – Gümülcine – Dedeağaç – İstanbul
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Kavala’ya hareket. Yaklaşık 2-3 saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varış ve panaromik şehir turunda; Su kemerleri, Liman, Kale, Eski Pargalı İbrahim Paşa Camii (Panagia), Kavalalı Mehmet Ali Paşa İmarethanesi ve  heykelinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman. Kavala turumuzun ardından İskeçe şehrini panoramik olarak geçip, Porto Lagos Ayios Nikolaos Manastırı ziyaretinden sonra, İpsala’ya doğru yola çıkıyoruz. Yunan free shopunda alışveriş imkanı. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk. Tekirdağ güzergahında köfte molası sonrası akşam geç saatlerde İstanbul’a varış. 

Önemli Hatırlatma: 14 kişi yeter sayısına ulaşmayan turlarda fiyat revizyonu gerçekleşebilir. Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lux araçlar ile İstanbul - Selanik - İstanbul hattında ulaşım

CAPSIS 4* (MERKEZ) HOTEL 1 gece oda + kahvaltı konaklama

Profesyonel rehberlik hizmeti

2018'de Yunanistan'da gecelik / oda başına alınan vergi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Vize işlemleri ve vize harç bedeli

Öğle ve akşam yemekleri

Müze ve ören yerleri için giriş ücretleri

 

 Kredi Kartı

Banka Havalesi

Nakit

Mail order